Kaya jeneng iki, iki minangka sajian regional saka Cataluna. Resep Katalan klasik sing paling prasaja kanggo bayem kukus. Bungkus seger saka bayam kukus sing disemut sedhep ing lenga zaitun, bawang putih, kacang cemara, lan kismis. Iku sajian sing éca lan elegan kanggo nglayani karo nedha bengi.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 bunches bayem
- 2 cengkeh bawang putih
- 3 tablespoons kacang pinus
- 3 tablespoons currants pepe (utawa raisins)
- 4 sendok teh
- Lenga minyak zaitun Spanyol (utawa minangka perlu kanggo sautéing)
- Opsional: 4 potong roti (roti putih basi)
Cara Nggawe
- Cuci bayam sak tenane ing banyu adhem kadhemen kanggo mbusak kabeh pasir lan lebu.
- Ngilangi batang.
- Uap bayam mung 2-3 menit.
- Buang saka telusur langsung lan ngidini supaya bisa diisi kanthi teliti.
- Pil lan irisan bawang.
- Tuang sawetara sendok teh lenga zaitun kanggo nutupi bagian ngisor wajan sing gedhe.
- Panci panas ing medium lan sauté papak kanggo 1-2 menit.
- Tambah currants lan kacang cemara menyang telusur lan terus sauté kanggo 1 menit.
- Nambahake bayam sing lemes menyang telusur lan aduk kanthi apik, dilapisi karo lenga.
- Garam kanggo rasa.
- Roto-roto roti irisan roti, dipotong ing pinggir lan nyawisake ing pinggir pinggir.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 286 |
| Lemak total | 19 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 128 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 7 g |