Gawe roti waluh sing apik kanggo kulawargane lan beku liyane kanggo mengko, utawa gawe roti kanggo panggangan bake. Iku sampurna kanggo hadiah utawa holiday entertaining.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 cangkir gula (granulated)
- 4 gedhe
- endhog
- 1 tuwung minyak nabati
- 1 kaleng / 16 ons waluh (pureé)
- 3 1/2 cangkir glepung (
- awake dhewe )
- 1 sendok teh kayu manis (lemah)
- 1 sendok teh nutmeg (lemah)
- 1/2 sendok teh allspice (lemah)
- 1 nganti 1 1/2 cangkir pecan (disigar, utawa walnuts)
Cara Nggawe
- Kalorake panas nganti 300 F (150 C / Gas 2). Pelumas lan glepung telung 1-liter warung kopi, telu 8 x 4-inch roti panci, utawa rong 9 x 5-inch panci roti.
- Gabungan gula, endhog, lan lenga ing mangkuk gedhe; Beat ing kacepetan medium saka mixer listrik nganti digabungake. Nglakoake waluh puree.
- Gabungke glepung lan rempah-rempah; mbebayani kanthi nambah campuran waluh, ngantem nganti dicampur; aduk ing pecan.
- Campuran sendok menyang panci sing disiapake.
- Panggang sajam kanggo 1 jam 10 nganti 20 menit utawa nganti pilihan kayu sing dipasang ing tengah metu resik.
- Keren ing komplong utawa roti panci kanggo 10 menit ing rak kawat.
- Cabut saka panci lan ayo adhem ing rak kawat.
Sampeyan uga seneng
50 Pumpkin Recipes
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 307 |
| Lemak total | 18 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 9 g |
| Kolesterol | 45 mg |
| Sodium | 89 mg |
| Karbohidrat | 36 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 3 g |