Nalika Carne Asada biasane tegese daging sapi, marinade iki uga dianggo ing daging pitik utawa daging babi. Yen sampeyan pengin nggabungake sajian Meksiko sing éca, mula iki minangka pelaut apik kanggo miwiti.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/4 cangkir cuka anggur merah
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 2 sendok teh saus steak
- 2 cloves papak (minced)
- Uyah 2 sendok teh (kurang luwih yen disenengi)
- 1 sendok teh sage (seger, disigar utawa 1/2 sendok teh sage garing)
- 1 sendok teh gurih (seger utawa 1/2 sendok teh garing gurih)
- 1 sendok teh bubuk cumin
- 1/2 sendok teh sawi garing
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh bahan lan dicampurake nganti uyah wis bubar.
- Marinate daging lan daging babi kanggo 4 nganti 12 jam. Unggas kudu diasinaké watara 2 nganti 4 jam. Iwak, seafood lan sayuran kanggo 30 menit.
- Yen nggawé luwih dhisik, simpen nganggo wadhuk ing kulkas nganti 5 dina sawise persiapan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 481 |
| Lemak total | 28 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 20 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 7,535 mg |
| Karbohidrat | 49 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 11 g |