Saus jamur krim iki bisa disajikake karo pasugatan pitik lan unggas uga sapi. Iku digawe kanthi nambah jamur sautéed menyang dhasar Suprême Sauce utawa Allemande Sauce .
Cathetan: Ana liyane saos jamur ing masakan klasik, nanging saus adhedhasar sake-glace sing bisa disajikake karo daging lan daging babi. Waca resep kanggo Jamur Sauce I.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok makan mentega
- Setengah tablespoon lemon jus
- ½ tuwung jamur (irisan)
- 2 cangkir
- Suprême Sauce (utawa
- Allemande Sauce )
Cara Nggawe
- Ing saucepan sing ngandhut lemak, panasake mentega saka panas nganti ora enak. Goseni jus lemon, banjur tambah jamur lan sauté nganti alus, kira-kira 5 menit.
- Ngadet ing Allemande utawa Suprême Sauce. Sijine mangan, masak sajam nganti 5 menit lan sajrone sajroning sajroning sajrone wektu iki.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 96 |
| Lemak total | 5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 10 mg |
| Sodium | 619 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 2 g |