Sup kue iki, digawe karo squash panas, bisa digawe karo zucchini uga. Gunakake crookneck kuning utawa squash gulu lurus ing resep iki, utawa mung babagan macem-macem musim panas liyane squash.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 kilogram kuning squash musim panas
- 2 sendok makan mentega
- 1 medium bawang, iris
- 1/4 linglang, irisan, wiji dibusak
- Glepung 1/4 cangkir
- 6 cangkir kaldu ayam utawa kaldu sayuran
- 1 sendok teh uyah
- 1/4 sendok teh mrica putih
- 3 nganti 4 grinds saka nutmeg seger utawa sithik pucuk lemah
- 1 tuwung krim abot
Cara Nggawe
- Cuci lan trim musim panas. Irisan, irisan 8 irisan tipis banget kanggo garnish, yen pengin.
- Ing saucepan gedhe, nyawiji mentega; Banjur sithik bawang bombay lan lemon nganti bawang bombay kasebut translucent. Sprinkle karo glepung lan masak alon, aduk, nganti glepung diserap. Tambahake kaldu ayam kanthi alon-alon, banjur irisan squash, uyah lan mrico. Simmer kanggo 1 jam.
- Sup murni ing blender utawa panganan prosesor . Tambah nutmeg.
- Sijine sup murni bali ing saucepan. Whisk ing krim lan cook liwat panas kurang nganti panas. Aja ngidini sup kanggo godhok.
- Ngombeake sup karo irisan squash sing diwenehake utawa keju Parmesan sing dicukur, yen dikarepake. Utawa, dekorasi karo parsley, bacon, utawa chives cilik sing disigar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 216 |
| Lemak total | 16 g |
| Saturated Fat | 9 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 41 mg |
| Sodium | 725 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 5 g |