Aku seneng lemon pitik! Lemon misale jek dipuji rasa ayam. Rempah-rempah ing sajian iki umum ing masakan Maroko. Ayam iki ora pedhes, nanging kebak rasa. Yen sampeyan ora pengin nggunakake pitik kabeh, sampeyan uga bisa nggunakake dodo pitik (aku luwih seneng ing balung), pupu, lan sikil.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 pitik kabeh
- 1 sendok teh katumbah
- 1/4 sendok teh jahe
- 1/4 sendok teh safron
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 1/2 linglang (irisan)
- 1/2 linglang (zested)
- 1 bawang (singgah)
Cara Nggawe
- Ing mangkuk cilik, gabungke lenga, jahe, katumbah, lan saffron.
- Sprinkle uyah lan mrico ing uncooked pitik. Sabanjure, goreng lenga lan campuran rempah-rempah kabeh saka pitik. Sampeyan bisa nggunakake sikat basting utawa tangan. Aku luwih seneng nggunakake tanganku.
- Nyelehake pitik ing sajian manggang, dodo munggah. Nyelehake loro irisan linglang ing ndhuwur lan lemon zest ing jero rongga. Uga, tambah salah siji suku bawang menyang rongga.
- Selehake irisan lemon lan bawang goreng ing sajian manggang.
- Gawe uncalan kanggo 2-2 1/2 jam, gumantung saka ukuran pitik. Priksa instruksi paket kanggo kira-kira wektu masak saben kilogram kanggo pitikmu.
- Cut lan ngawula!
Saranan Penyihir Lemon Ayam
Ayam Lemon dadi apik karo beras putih. Aku nambah sayuran kukus kaya brokoli utawa kacang ijo karo tahini . Ngawula karo limeade utawa limun.
Leftovers?
Yen sampeyan duwe daging ayam, aja mbuwang! Sampeyan wis sesuk wis disiapake. Sampeyan bisa ngethok pitik lan nggawe sandwich pita. Ngempel bareng sawetara luncur, bawang, lan pitik sing isih ana ing saku pita lan nambah sawetara tahini lan sampeyan duwe nedha awan utawa mangan sore.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 377 |
| Lemak total | 24 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 12 g |
| Kolesterol | 105 mg |
| Sodium | 101 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 33 g |