Nguripake strawberries sing anyar sing diangkat dadi kue krim krim luscious! Resep iki kalebu ngisi custard, lan cangkang wadhah sing dituku kanggo nyimpen kanggo ngirit wektu.
Deloken sisan
Strawberry Rhubarb Crumb Cake
Gampang Strawberry Shortcut Cake
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cup gula
- 6 tablespoons cornstarch
- Uyah 1/2 sendok teh
- 2 1/2 cangkir susu (scalded)
- 2 endhog (rada diantemi)
- 3 sendok makan mentega
- 1/2 sendok teh vanilla
- 1 cangkang kue 9-inch (panggang)
- 2 cangkir strawberries (1 liter, sakabeheng lan disemprot)
- 1 cangkir krim (heavy, whipped and sweetened, utawa 2 cangkir whipped topping)
Cara Nggawe
- Ing ndhuwur pawon pindho, campuran gula, grumbulan, lan uyah; mboko sithik nambah susu lan cook liwat banyu simmering, aduk terus, nganti thickened.
- Tambah jumlah dicampur panas menyang endhog diantemi; ngrokok kanthi cepet. Mbalikake endhog endhog kanggo campuran panas sauce ing pindho ketel. Masak, aduk terus, nganti kandel.
- Dibusak saka panas; nambahake butter lan vanilla extract. Tutup lan hawa dingin.
- Tuang campuran sing digawe adonan menyang kue kue. Atur strawberry halved liwat Isi. Chill.
- Nyebarake karo krim sing dikocok utawa diempet sadurunge sadis. Garnish karo woh wohan beri liyane. Nyimpen soko, ditutupi, ing kulkas.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 437 |
| Lemak total | 21 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 71 mg |
| Sodium | 139 mg |
| Karbohidrat | 55 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 7 g |