Penulis buku masak, Stephen Wong nyerat: Panganan cacahe, wong Cina nyebut panganan iki minangka "kue kéwan" lan ngetokaké pawon kanggo njaga energi. Kanggo luwih nyuda lemak, ngganti endhog kanthi 4 irisan putih.
Nglayani 4
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 pound babi lemah
- 1 sendok teh kecap asin
- 1/2 sendok teh minyak sesame
- 1/2 sendok teh mrico
- 1 sendok teh cilantro (sacoro apik disigar)
- 1 sendok ijo bawang bombay (sacoro apik disigar)
- 1 sendok teh jahe (minced)
- 1 1/2 sendok teh jagung
- Kanggo campuran endhog:
- 2 endhog gedhe (diantemi)
- 1/2 cup stock chicken
- 1/4 sendok teh uyah
- 1/4 sendok teh minyak wangi
- 1 sendok ijo bawang bombay (sacoro apik disigar)
- Garnish: 1 cemilan (disigar utawa kiwa)
Cara Nggawe
Ing sajian ovenproof jero sing cocog karo steamer, gabungke bahan campuran daging babi. Gendong daging campuran kanggo nutupi dhasar sajian.
Ing mangkuk, adukake bahan campuran endhog.
Pour endhog endhog lan tuangi gelembung. Papan ing steamer lan kukus liwat panas-dhuwur panas kanggo 10 menit. Nguripake panas lan mungkasi custard, dijaga, kanggo 5 menit. Garnish karo cilantro lan ngawula.
Saben porsi kalebu: kalori 128, 2 g karbohidrat, 16 g protein, 6 g lemak, 2 g jenuh jenuh, 142 mg kolesterol, serat jejak, 288 mg natrium, 248 mg kalium.
Sumber banget thiamine lan vitamin B12. Sumber serat apik lan vitamin E. Resep iki diterbitake kanthi ijin saka HeartSmart Chinese Cooking Stephen Wong.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 243 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 275 mg |
| Sodium | 260 mg |
| Karbohidrat | 3 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 24 g |