A glaze prasaja gampang iki daging babi panggang tenderloin. Cangkir saka buah ngandhut digabungake karo cuka balsamic, mustard, lan gula coklat kanggo nggawe glaze gampang.
Campuran campuran panggangan ditambahake ing daging babi sing digambarke sadurunge diseduh, nanging aran bebas nganggo campuran uyah utawa uyah lan mrico.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh lenga zaitun
- 2 daging babi, kira-kira 1 1/2 kilogram
- campuran bumbu panggang utawa uyah lan mrica ireng anyar
- 1 cangkir peach utawa apricot ngreksa
- 2 tablespoons
- cuka balsamic
- 2 tablespoons Dijon mustard
- 2 sendok teh gula pasir
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 F.
- Kalorake lenga zaitun ing wajan gedhe sajrone panas. Cuci daging babi lan potong kulit lan lemak salaka. Mangsa karo uyah lan mrico utawa panggangan bumbu. Sear ing kabeh sisi, kira-kira 6 nganti 8 menit total. Transfer menyang baking pan.
- Gabungke sisa-sisa ing saucepan lan nggawa menyang simmer. Dibusak saka panas lan disisihake.
- Manggang mrico babi ing oven sadurunge 12 menit. Sikat kanthi apik karo campuran glaze lan terus ngobong nganti 5 nganti 10 menit maneh, utawa nganti daftar daging babi nganti paling sethithik 145 F ing termometer cepet sing diselehake menyang bagian paling tliti saka tenderloin.
- Reheat glaze sing isih ana lan ngawula nganggo daging babi.
Nglayani 6.
Sampeyan uga bisa Kaya
Daging Babi Tenderloin Kanthi Marsala Saus Sederhana
Fried Bacon and Panko Pork Tenderloin Medallions
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 329 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 6 g |
| Kolesterol | 95 mg |
| Sodium | 179 mg |
| Karbohidrat | 21 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 34 g |