Shish guyuk ayam kebabs. Resep dasar iki kalebu marinade lan instruksi masak mung kanggo pitik. Sampeyan bisa nambah sayuran menyang skewer yen pengin. Aku suggest bawang, ijo mrico, lan jamur.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 lbs susu dodol
- 3 sendok teh
- jus lemon
- 1 tablespoon
- lenga zaitun
- 2 cloves papak, sacoro apik disigar
- 1/4 sendok teh jinten
- 1/2 sendok teh mrico
- 1/8 sendok teh cayenne
Cara Nggawe
1. Ing mangkuk medium, gabungke kabeh bahan.
2. Allow chicken to marinate for 2-24 hours, covered in refrigerator.
3. Gulungake ayam ing tusuk sate (kurang luwih 5 lembar).
4. Panggangan nganti 15 menit utawa nganti rampung. Elinga nguripake sate nalika masak.
5. Ngawasi shish wonguk kanthi amben beras, roti, lan salad. Sekeca!
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 306 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 95 mg |
| Sodium | 92 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 31 g |