Sayap ayam wijen iki dicampur karo bawang putih, bawang, wijen, wijen, kecap, lan bahan liyane. Sayap ayam kudu diasinaké sakurang-kurangé 2 jam, supaya rencana nyiyapake luwih dhisik.
Yen sampeyan seneng sayap spicier, nambah sawetara tempura chili ala Asia, utawa sambal . Utawa nambahake sawetara saos Sriracha .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Sayuran ayam 3 kilogram
- 1/2 tuwung soy sauce (luwih sodium sithik)
- 1/4 cup banyu
- 1/4 cup gula
- 2 sendok teh minyak sesame (toasted)
- 4 bawang ijo (karo tops, ngiris)
- 2 cengkeh bawang (minced)
- 2 sendok teh wijen wijen
- Dash ground pepper black
- Dash ground pepper cayenne, opsional
Cara Nggawe
- Pat ing wings pitik kanthi kertas tuwung kanggo garing. Yen swiwi iku wutuh, irisan lan tiwas tip. Cut saben swiwi kabeh ing sendi kanggo nggawe drumette lan "flat".
- Ing tas panyimpenan pangan gedhe, gabungke kecap, banyu, gula, minyak wijen, bawang bombay, bawang putih, wijen, lan paprika. Tambah sayap ayam ; nguripake tas kanggo jas sing apik. Tutup lan refrigerate sakurang-kurang 2 jam, ngowahi sok-sok.
- Mbusak pitik menyang rak sing cethek ing baking dish utawa pan panci. Buangake marinade kasebut. Gawe sayap, uncovered, ing 350 ° kanggo 30 menit. Nguripake swiwi lan panggang 25 menit maneh, utawa nganti lembut.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 499 |
| Lemak total | 27 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 142 mg |
| Sodium | 1,072 mg |
| Karbohidrat | 14 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 48 g |