Kaya pamecahan kacang polong Amerika, polongan kacang polong ( zupa grochowka) migunakake buntut alus . Versi iki beda-beda ing sajrone kethokan kiwa lan kentang, bacon, lan wortel sing ditambahake.
Wiwit ham minangka omnipresent ing tabel-tabel Polandia, utamané kanggo dina-dina utama, sup iki umum banget. Yen sampeyan ora bisa nggawe sup kasebut, beku balung kanggo nalika roh sampeyan mindhah sampeyan. Sajake karo roti Rye Polandia lan butter.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3 irisan daging babi, iris setengah
- 1 cengkeh bawang putih sacoro apik
- 1 bawang bombay gedhe, disigar
- 3 batang celery, trimmed lan potong 1/2-inch bêsik
- 3 wortel sing gedhé, dikupas lan tuwuh dadi potong 1/2 inci
- 8 cangkir banyu
- 1 (1 pon) tas kacang pamisahan ijo utawa kuning, dibilas
- 1 meaty ham bone
- 1 teluk teluk
- 1 tuwung dicincang ham
- 2 kentang gedhe, dikupas lan potong dadi 1-inch
- Garam lan mrico kanggo rasa
Cara Nggawe
- Ing pot stock gedhe, goreng daging babi nganti masak. Copot, crumble nalika kelangan lan disisihake. Tambahake papak, bawang, celery, lan wortel menyang daging babi ing pot lan sambelake panas nganti panas.
- Tambahake banyu, kacang polong, balung alus, lan rwaning teluk. Bawa menyang godhok, gawe bal busa sing munggah menyang ndhuwur. Tambahake kukus, kentang, daging babi, lan uyah lan mrico kanggo rasa, banjur bali menyang godhok. Kurangi simmer, nutupi lan masak nganti kurang saka 1 jam utawa nganti kacang polong wis diremesake maneh, aduk kanthi gampang supaya ora garing.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 158 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 9 mg |
| Sodium | 246 mg |
| Karbohidrat | 27 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 9 g |