Iki minangka daging babi sing gampang, nyedakake utawa nyedakake potongan daging sing gedhe banget (becik banget karo ayam!). Yen sampeyan ora perlu akeh, Cut resep mudhun dening setengah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 galon / 3,8 liter cuka apel apel
- 1 liter / 900 mL saus Worcestershire
- 10 liter. / 300 mL lemon (jus)
- 3 tbsp./45 mL mrico ireng
Cara Nggawe
1. Nyampur kabeh ramuan ing pot gedhe lan nggawa menyang godhok hard kanggo 10 menit. Iki minangka gaya Kidul gaya balsu, daging ayam banget lan potongan daging babi sing gedhe banget (Boston butt, shoulder, ham, whole hog, roasted pork, etc.).
2. Daging kudu masak liwat geni sing kurang (215 nganti 225 derajat F) lan disiapake saben 20 nganti 30 menit (ora sajrone jam pungkasan kanggo potongan daging gedhe).
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 4 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 41 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |