Rebus iwak iki gampang kanggo ndandani ing kompor sing alon. Sijine godhok iwak iki nganggo biskuit utawa krupuk lan salad kanggo nyelehake pangan kulawarga sing enak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 kilogram lele (dipotong dadi potong 2-inci; wisdok utawa fillet gagang uga ditampa)
- 2 sendok makan mentega (lenga zaitun utawa lenga zaitun tambahan)
- 1 bawang putih gedhe (cincang)
- 1 bawang bombay (iris)
- 1 mrico lada mrico (dideleh lan motong ing potongan 1-inch)
- 1 kanggo 2
- cilik zucchini squash (ngiris)
- 1 bisa / 14,5 ons tomat (kabèh)
- 1/2 séndok pepe godhong basil
- 1/2 sendok teh garing oregano rwaning
- 1 sendok teh uyah
- 1/8 sendok teh mrico
- 1/4 cup anggur putih garing
- Opsional: 4 ons jamur (irisan)
- Garnish: parsley
Cara Nggawe
- Gabungke kabeh bahan ing crockpot. Gesang alon-alon, nanging sak tenane.
- Tutup lan cook ing setelan HIGH kanggo 3 1/2 nganti 5 1/2 jam.
- Garnish karo parsley. Ndadekake 4 nganti 6 servings.
Resep Liyane
Gampang Ham lan Corn Chowder
Crockpot Fish Chowder
Manhattan-Style Clam Chowder
Resep Jagung Jagung Jagung Jagung
Sayur jamur kuno
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 225 |
| Lemak total | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 64 mg |
| Sodium | 465 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 21 g |