Kombinasi saka mustard lan molasses menehi daging barbecued sing manis lan rasa ora nguntungke. Nalika ditrapake kanggo daging babi kecap iki bisa digunakake ing daging pitik lan daging sapi. Aja wedi melu eksperimen.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 tuwung (240 mL)
- mustard sing disiapake
- 1/2 cup (120 mL) molasses
- Cangkir cuka 1/4 cup (60 mL)
- 1/4 tuwung (60 mL) madu
- 1 sendok teh (15 ml) minyak
- 1/2 sendok teh (2,5 ml) oregano powdered
- 1/2 sendok teh (2,5 mL) bubuk thyme
- 1/2 sendok teh (2,5 mL) mrico ireng lemah
- 1/2 sendok teh (2,5 mL) cayenne (opsional)
- jiwit uyah
Cara Nggawe
- Gabungke bahan-bahan garing ing saucepan. Nambah cuka sing cukup kanggo nempelake paste. Nyampur uga.
- Sijine panas dhuwur lan nambah bahan sing isih ana. Bawa menyang godhok, aduk terus. Ngurangi panas lan simmer nganti 10 menit, aduk sok-sok.
- Cepet saka panas lan saosake sauce seger rampung sadurunge nggunakake.
Yen nggawe ahead saka wektu, nyimpen ing wadhah kedap udara ing kulkas nganti nganti seminggu.
Saos dadi luwih apik sawise dina utawa loro.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 29 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 97 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |