Ing taun kepungkur, setengah saka resep-resep gedhe diwiwiti kanthi masak daging babi. Sage barbecue based mustard iki dimasak karo rasa lan sampurna kanggo pirang-pirang barang. Nyedhiyani rasa mustar sing kuat, kanthi sentuhan panas, lan cukup manis supaya bisa metu. Iki minangka saos sampurna kanggo daging babi sing ditarik , nanging uga gedhe ing burger.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 irisan daging babi
- 1 trikatuka, sacoro apik disigar
- 3/4 tuwung (180 mL) mustard kuning disiapake
- 1/4 tuwung (60 mL) madu
- 3 sendok teh (45 ml) kecap ketchup
- 2 tablespoons (30 ml) cuka cuka
- 1/2 sendok teh (2,5 mL) bubuk cangkir
- 1/2 sendok teh (2,5 mL) cumin lemah
Cara Nggawe
1. Masak daging babi ing medium nganti meh garing.
2. Mbusak daging babi lan aduk kanthi apik.
3. Tambah bawang kanggo wajan lan masak nganti alus lan opaque. Tambah daging babi lan sisa sithik. Simmer liwat panas sing kurang, aduk sok-sok nganti digabungake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 41 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 202 mg |
| Karbohidrat | 8 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |