Resep iki nggabungake bahan-bahan Amerika klasik karo sawetara rasa Asia tradisional, kayata jahe seger, soy sauce, lan cuka beras, kanggo saos panemon barbecue.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir saos tomat
- 1/2 tuwung
- Dijon mustard
- 1/2 tuwung gula coklat
- 1/2 tuwung cuka
- 2 sendok jahe (seger lan grated)
- 1/2 gelas bawang hijau (minced)
- 1/2 sendok teh cayenne mrico
- 1 sendok teh kecap asin
- 1 sendok teh minyak wijen
Cara Nggawe
- Gumpen kecap kuah, mustard, gula pasir, cuka, jahe, bawang bombay, cayenne, kecap asin lan minyak wijen ing panci sedang. Banjur masak, aduk sok-sok, lan copot pan saka panas.
- Supaya saus asri kanggo suhu kamar. Gunakake minangka saus basting menyang mburi masak, utawa disapu sawise barbecuing, karo sauce tambahan njabat ing sisih.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 44 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 254 mg |
| Karbohidrat | 10 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |