Manis kentang sing cukup serbaguna lan resep iki menehi alternatif kanggo salad kentang tradisional. Pemutih buttermilk krim ngilangi rasa manis saka kentang. Menehi resep iki apik tenan ing cookout sabanjure utawa perayaan dina game.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 kentang manis sing gedhe (kupas lan potong inchi)
- 1/2 bawang bombay abang cilik (sacoro apik disigar)
- 2 iga celery (disigar)
- 2 sendok teh parsley (rwaning rata, disigar)
- 1 sendok teh uyah
- Kanggo klamben:
- 1/2 mangkok mayonnaise (tambah luwih kanggo salad creamier)
- 1/3 cangkir buttermilk
- 1/2 sendok teh / uyah
- 1/4 sendok teh mrico
Cara Nggawe
Pil, mbilas lan cop kentang manis. Isi pawon gedhe separo kebak banyu. Bawa menyang godhok. Tambah uyah, aduk, lan nambah potong kentang manis menyang pot. Ngurangi panas kanggo medium-dhuwur, tutup lan supaya kentang cook kanggo 12-15 menit. Padha kudu garpu lembut nanging ora mushy. Ing pungkasan wektu masak, nyiyapake es kanggo kentang manis. Isi Bowl gedhe kanthi es lan banyu. Gunakake strainer gedhe, nyilikake pot metu saka pot lan menyang es es.
Ayo kentang ngaso ing banyu es nganti 10-12 menit.
Bawang abang, parsley lan celery abang disetujoni ing ndhuwur. Siapke klamben kanthi nggabungake mayonnaise, buttermilk, uyah, lan mrica ireng ing mangkuk gedhe. Tambahake kentang manis, sayuran liyane lan parsley kanggo mangkuk, adhem uga jas. Rasa lan atur kanggo rasa. Nambah mayonnaise kanggo salad kentang creamier. Transfer menyang Bowl sajian, tutup karo bungkus plastik lan dieneni ing kulkas nganti 2 jam sakdurunge.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 220 |
| Lemak total | 17 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 11 mg |
| Sodium | 196 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 2 g |