Aja tuku sandhangan Prancis ing toko nalika sampeyan bisa gawe graft salad tanpa lemak lan gomang Prancis kanthi gampang. Napa nglampahi $ 3 ing paketan Perancis sing dikemas lan sugared sing sirup jagung fruktosa biasane dhuwur ya? Gula iki gampang digawé kanthi gampang digawé saka kecap arab, minyak, bubuk bawang putih, lan cuka kanthi gula rada asat.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 tablespoons minyak sayur
- 3 sendok teh kecap kecap
- 2 sendok cuka apel cuka
- 1 sendok teh gula
- 1/4 sendok teh bubuk bawang
Cara Nggawe
Gabungke kabeh úa sajrone botol utawa jarum lan goncang nganti nggarap.
Salad Sehat Vegan Salad Homemade:
Orange Balsamic Vinaigrette
Sesame Vinaigrette
Vegan Thousand Island Dressing
Creamy Miso Dressing
Tahini "Dewi" Putri
Raspberry Vinaigrette
Gampang Orange Mustard Dressing
Gampang Lime-Agave Dressing
Dasar Balsamic Vinaigrette
Italian Herb Dressing
Dijon Vinaigrette
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 121 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 93 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 0 g |