Resep kue roti Inggris utawa gomboc zsemlye digawe karo cangkir roti basi lan adonan sing padha karo nokedli (spaetzle). Dumplings roti iki mirip karo pangsit roti Czech, kajaba sing terakhir dibentuk dadi roti lan ngiris. Dumplings roti Hungaria dicampur utawa digulung menyang bal. Padha banget karo saus utawa gulai utawa sup kaya Ayam Paprikash Soup .
Sumber: resep iki diadaptasi saka Helen's Hungarian Heritage Recipes dening Helen Szabo lan Clara M. Czegeny.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 cangkir glepung kabeh-tujuan
- 1/2 gelas banyu
- 1 sendok teh uyah
- 3 endhog gedhe
- 3 cangkir roti bunch diced menyang cilik cilik
Cara Nggawe
- Ing mangkuk mangkok, disampur karo glepung, banyu, uyah, lan endhog. Mlebukake ing mangkok roti lan nganti 30 menit.
- Nggawa pot banyu salted gedhe menyang godhok. Gumantung ing ukuran dumpling sampeyan pengin, nggunakake salah siji cookie utawa scoop es krim. Dipencongake menyang banyu sing nggodhok lan bungkus adonan lan gulung menyang banyu nggodhok. Baleni karo adonan sing isih ana.
- Nalika dumplings munggah menyang nyilikake permukaan kanggo 5 nganti 10 menit utawa nganti dumplings dimasak. Nyoba siji kanggo mesthekake. Copot kanthi sendok slotted menyang mangkok gulung utawa ngladeni sajian. Njaga anget karo daging, gulai, sup utawa apa wae sing dikarepake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 226 |
| Lemak total | 9 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 226 mg |
| Sodium | 510 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 11 g |