Udang mentega iku salah siji saka pirang-pirang jinis variasi saka mentega senyawa, ing maneka jenis perasa utawa bahan perangan kasebut digabung menyang mentega.
Mrica udhara bisa digulung dadi silinder lan digodhog utawa malah beku. Banjur, iwak panas utawa sayuran karo irisan udang butter ing ndhuwur. Minangka melts, butter shrimp nggawe saus éca .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 lb (4 teken) unsalted butter
- Setengah lb. dimasak udang, murni utawa minced lan mashed menyang tempel
Cara Nggawe
- Ing mangkuk gedhe, mash butter karo masher kentang utawa mung squish munggah nganggo tangan. Sampeyan malah bisa nggorengake mentega nganggo lampiran paddle saka mixer stand - nanging goal mung kanggo njaluk butter sing alus supaya sampeyan bisa gabungke udan .
- Nambahake udhara udan lan terus ngiris / squishing / nyampur nganti campuran.
- Nyebarake kothak plastik gedhe (1 kaki utawa luwih gedhe) ing lumahing karya, banjur nyawiji campuran butter menyang plastik. Sampeyan saiki bakal nggulung butter menyang silinder nang bungkus plastik.
- Nggabungake bungkus plastik sing berlebihan ing ujung silinder dadi simpul, utawa mung nggunakake potongan-potongan senar sing sethithik kanggo ngetokake ujung. Sampeyan malah bisa nggawe senar metu saka bagean cendhak plastik lan muter menyang tali sethithik.
- Isi utawa beku nganti dibutuhake.
Variasi:
- Tambah siji utawa luwih saka ing ngisor iki bebarengan karo udhara puréed:
- 3 sendok teh jus lemon (jus saka 1 lemon)
- 2-4 cloves papak, minced
- 2 tablespoon parsley disigar
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 875 |
| Lemak total | 93 g |
| Saturated Fat | 57 g |
| Lemak ora jenuh | 27 g |
| Kolesterol | 357 mg |
| Sodium | 312 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 14 g |