Saus Krim (utawa Crème Sauce) yaiku saus krim klasik asli lan salah sawijining variasi paling gampang ing saos Béchamel .
Amarga iku prasaja, iku pancene tumuju ing bumbu. Lan mesthi mbantu yen sampeyan wis nggawe Béchamel apik kanggo miwiti. Minangka krim, kanggo sawetara alesan, krim organik katon kaya rasanya sing luwih apik, dadi apa gunane.
Uga, wiwit sauce dhewe akeh banget ing sisih putih, aku seneng nambah sawetara jamban sing disigar ing pungkasan, mung kanggo kapentingan. Nanging iki ora perlu.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir saus Béchamel
- 1/2 cangkir krim abot
- uyah dadi uyah
- ireng mrico kanggo rasa
- Opsional: disigar seger jamu (kayata chives utawa parsley)
Cara Nggawe
- Ing saucepan abot, panasake Béchamel nganti tekan sawijining simmer.
- Ing saucepan kapisah, panas krim alon-alon menyang simmer. Kurangi kira-kira separo, kira-kira 10 menit.
- Gumpalan krim panas menyang Béchamel lan sajrone sajroning atimu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 84 |
| Lemak total | 6 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 18 mg |
| Sodium | 330 mg |
| Karbohidrat | 5 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |