Punika resep vegetarian lan vegan kanggo sunchokes pawon, uga disebut Yerusalem artichokes . Resep sunchoke panggang iki bakal nggawe alternatif sing becik kanggo kentang panggang kanggo périodhe kapan wae.
Tenggorokan alam saka sunchokes diimbangi karo saltiness saka soy sauce nalika roasting sunchokes, lan lenga zaitun mbantu dheweke tetep lembab nalika njaluk sing apik crispy lapisan, kaya kentang panggang-oven. Kulit Sunchoke bisa dipangan, supaya bisa nyingkirake lan nylametake kulit.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 kilogram sunchokes
- 1 liter minyak zaitun
- 1 sendok makan kecap
- Garam lan mrico, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Open pre-heat kanggo 375 F.
- Potongkan sunchokes menyang potong 1-inch. Nyedhotake sheet baking utawa panggang pan bareng karo lenga zaitun lan kecap soya, kanthi apik.
- Panggang sunchokes ing oven nganti 35 nganti 45 menit, utawa nganti coklat alus lan entheng.
- Mangsa karo uyah lan mrica ekstra, yen pengin.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 541 |
| Lemak total | 29 g |
| Saturated Fat | 11 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 202 mg |
| Sodium | 508 mg |
| Karbohidrat | 0 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 65 g |