The Monkey Talking bisa ngilangi kabeh kekarepan saben dinten ing minuman iki. Minuman dessert krim karo Van Gogh Dutch Vodka (kanggo rasa manis), pisang liqueur (kanggo rasa fruity manis) lan Van Gogh Espresso Vodka lan minuman liqueur (kanggo indulgensi caffeinated). Iku asale saka pamisah banana kanthi jolt!
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 ons Van Gogh Vodka Coklat Belanda
- 1 ounce pisang liqueur
- Dash Van Gogh Espresso Vodka
- Dash liqueur kopi
- 1 ons krim
Cara Nggawe
- Isi bahan menyang shaker cocktail lan nambah es ules.
- Ayo ngadeg limang detik.
- Gegerake kanthi cepet kanggo limang detik.
- Galur menyang kaca cocktail .
Resep keslametan: Van Gogh Vodka
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 139 |
| Lemak total | 10 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 32 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |