Roti cepet iki mung keseimbangane antarane panas lan manis. Lan ora ana wêdakakêna manggang, kang bisa ninggalakake prosedure. Yen sampeyan ora seneng jalape, aja lali ninggalake dheweke lan iki lembab, roti bakar isih bakal metu apik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 cup butter (melted)
- 2/3 cup gula
- 2 endhog gedhe
- 1 cup buttermilk
- 1/2 sendok teh baking soda
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1 gandum kabeh-waé glepung
- 1 tuwung cornmeal kuning
- 1/4 cangkir jalapeno pepper (diced)
Cara Nggawe
Preheat oven nganti 375 derajat Fahrenheit.
2. Ing mangkok sing nyawiji gedhe, klumpukake mentega lan gula sing ilang. Tambah endhog lan whisk nganti dikombinasi. Tambah buttermilk lan baking soda, lan whisk kanggo gabungke. Tambah glepung, cornmeal, paprika, lan uyah. Nggunakake spatula diaduk nganti dicampur. Aja luwih saka campuran.
3. Tuang adonan menyang kothak wajan 8-inch utawa baking dish. Panggang kanggo 35 menit, utawa nganti tusuk sing dipasang ing tengah metu kanthi resik.
Supaya kelangan kanggo paling sethithik 15 menit sadurunge nyoba kanggo Cut.
4. Ngawasi anget.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 298 |
| Lemak total | 16 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 5 g |
| Kolesterol | 131 mg |
| Sodium | 300 mg |
| Karbohidrat | 34 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 6 g |