Resep Sambal Goreng
Resep prasaja iki kanggo kentang goreng digawe saka kentang sing digoreng kanthi masak mentega lan lenga panas nganti crispy. Padha bisa disiapake ing griddle utawa skillet.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 lbs Kumbalan kentang, digodhog, adhem lan dikupas
- 2 oz. Oil utawa clarified butter (utawa campuran loro)
- Garam lan mrico, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Gunakake lampiran grater saka prosesor pangan utawa wedhi tangan kanggo nyuwek kentang sing wis masak.
- Kalorake griddle utawa skillet liwat panas dhuwur lan tambahake lenga lan / utawa mentega sing dijlentrehake.
- Tambah kentang sing digoreng lan glepungake ing wajan utawa wajan.
- Nalika kentang ditenun ing ngisor (kira-kira 10 menit, nanging ora ngobong), lancip lan coklat ing sisih liyane nganti renyah banget. Mangsa ngandhut kentang goreng karo uyah lan uyah.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 190 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 53 mg |
| Sodium | 115 mg |
| Karbohidrat | 39 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 6 g |