Rempah-rempah, rempah-rempah, uyah lan gula abang, uga tendhangan cayenne mrico, menehi rempah garing iki minangka rasa rumit. Iku apik ing pitik panggang utawa rotisserie pitik, utawa ing manggang utawa daging babi panggang.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 sendok teh gula pasir
- 1 sendok teh ditambah 1 sendok teh
- thyme
- 2 teaspoons uyah halus
- 2 sendok teh paprika
- 1 sendok teh bawang (granulated)
- 1/2 sendok teh mrico
- 1/4 sendok teh cayenne mrico
Cara Nggawe
- Ing mangkuk cilik, gabungke bahan.
- Nyakup nganti 2 pitik panggang utawa 4 nganti 6 potongan individu.
- Sampeyan bisa nyimpen samubarang kang angel ing tas utawa wadhah sing ora bisa ditutup nganti 2 minggu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 70 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,333 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 1 g |