Ing dhuwur, panas banget panggangan khas sampeyan yaiku cara paling apik kanggo roti panggang. Tansah mripat metu kanggo mesthekake yen ora diobong. Sampeyan bakal njaluk luwih akeh roso saka roti iki saka apa bae toasted.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 potong ijo dipotong ing setengah lengthwise
- 1/2 cup / 120 mL suhu kamar unsalted butter
- 2 teaspoons / 10 ml
- paprika
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL godhong oregano pepe
- 1/2 sendok teh / 2,5 mL wêdakakêna bawang
- 1/4 sendok teh / 1,25 mL cumin
- 1/4 sendok teh / 1,25 ml cayenne
- 1 sendok teh / 5 mL uyah segara
Cara Nggawe
- Digabungake butter karo bawang putih, paprika oregano, cumin, cayenne, lan uyah.
- Nyebar ing sisih pinggir roti.
- Preheat panggangan kanggo panas-dhuwur.
- Nyelehake potongan aluminium foil menyang grate gril lan nyelehake roti menyang grill.
- Tutup tutup lan cook kanggo 5-7 menit, nganti butter, wis ilang.
- Buang saka panggangan, irisan, lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 247 |
| Lemak total | 27 g |
| Saturated Fat | 16 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 69 mg |
| Sodium | 689 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 2 g |