Madini Mad Eye minangka salah sijine koktail Halloween sing khas, kanthi hiasan eyeball sing nggegirisi. Ombenan kasebut nduweni werna biru pucat sing apik, yaiku tandha Hpnotiq lan rasa minangka rasa sing nyenengake kanthi aksen lychee.
Nggawe garnish luwih gampang lan bisa uga njupuk prakara kanggo nampilake sing bener, nanging proyek cilik sing nyenengake lan nyiapake sadurunge partai. Punika tutorial langkah-langkah-langkah sing rinci: DIY Lychee Eyeball Garnish .
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 ons
- Hpnotiq liqueur
- 1 ons
- premium vodka
- 2 ons
- jus lychee
- 1 lychee (nelusur kaleng lychees ing sirup)
- 1/4 sendok teh Cherry, Stroberi utawa
- Raspberry ngreksa
- 1
- blueberry
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail sing diisi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
Kanggo Lychee Eyeball Garnish:
- Ngemil lan garing lychee, banjur isi karo ngreksa.
- Selehake blueberry, blossom pungkasan madhep metu, menyang rongga.
- Sijine karo pilihan koktail lan ngetokake rim kaca (mriksa toko partai lokal kanggo njupuk tema utawa pilihan tema Halloween sing katon kaya Ès pilihan mini kanggo efek penuh).
Resep duweni: Hpnotiq Liqueur
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1151 |
| Lemak total | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 204 mg |
| Karbohidrat | 266 g |
| Serat Pemakanan | 5 g |
| Protein | 9 g |