Iki bakal paling apik kanggo nyedhot brisket daging sapi sing diobong. Campuran lenga, cuka lan bir bakal tetep alus lan rasa manis sajrone proses ngrokok . Elinga wae kanggo ngaplikake saben 2 jam.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 cangkir cuka cuka
- 1/4 tuwung
- lenga zaitun
- 1/4 cangkir bir
- 3 sendok teh paprika
- 1 sendok teh uyah
- 1 sendok teh mrico ireng
Cara Nggawe
1. Gabungke kabeh bahan lan campuran nganti uyah larut. Sikat utawa semprotan ing permukaan brisket nalika masak, babagan saben jam 2.
2. Simpen dicampurake ing wadhuk ing kulkas nganti 5 dina sawise persiapan.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 607 |
| Lemak total | 57 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 40 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 25 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 3 g |