Resep Lavender Lemon Drop teka saka Tru Organic lan migunakake salah sijine lemon vodka paling apik sing kasedhiya. Aku wis nyiyap resep iki rada suwe amarga aku kepengin nglangi lavender ing sirup sing prasaja kanggo ngetokake esensi sing apik mung luwih cepet. Luwih apik tenan, utamané yen sampeyan seneng lavender.
Pilihan liyane yaiku nggunakake sirup prasaja lavender , sing gampang banget kanggo nggawe lan apik ing musim semi lan musim panas.
Sanajan sampeyan wis nggawe, iki minangka adaptasi fantastis saka Martini Lemon Drop populer ing ngendi lavender nambah jerone lan ngatasi jus lemon mung cukup kanggo nggawe bedane.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 ons Tru Organic Lemon Vodka
- 1 ons
- seger jus lemon
- Lavender sprig
- 1 tablespoon
- sirup prasaja
- Lavender mrico kanggo hiasan
Cara Nggawe
- Mudhunake sirup lavender lan prasaja ing shaker cocktail .
- Tambah es lan bahan liyane.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
- Garnish karo sprig lavender.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 569 |
| Lemak total | 57 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Lemak ora jenuh | 23 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 13 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |