Putih Berry arupa campuran rasa sing enak sing nduweni Vodka UV Blue. Vodka-rasa raseksa iki aksèn diombé karo coklat, jeruk lan jeruk saka bahan liya.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 ons UV Blue Vodka
- 1/2 ons
- crème de cacao
- 1/2 ons
- telung detik
- 1/2 ons
- jus jeruk
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kanthi es.
- Kocok banget .
- Galur menyang kaca koktail sing digawe dingin.
Resep Masakan: UV Vodka
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 148 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 0 g |