Iki resep asli sing digunakake dening pedagang kaki Turki ing pameran lan pameran. Nggodhok sikil turki pisanan bisa uga katon kaya mbeling nanging, yen sampeyan kudu nggawe ewu wong sampeyan ora pengin wong-wong mau lungguh ing panggangan sampeyan nganti 20 nganti 30 menit sadurunge sampeyan bisa ngedol.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 sikil turki
- 1 (2 liter) botol lemon-jeruk nipis soda carbonated (sampeyan uga bisa nggunakake lemonade)
- 2 tablespoons / 30 mL gula granulated
- 2 tablespoons / 30 ml saos panas
- 1 tablespoon / 15 ml dilak saka abang mrica
- 1 sendok teh / 15 mL mrica ireng
- 1 trikatuka manis, iris
- 2 sendok makan / 30 ml madu
- 1 tablespoon / 15 ml steak seasoning
Cara Nggawe
Gabungke soda, gula, saus panas, serpihan cabe merah, paprika irisan, lan irisan bawang ing panci gedhe. Nggawa menyang godhok kurang lan nambah sikil turki. Godhok sajrone panas sedheng sekitar 30 menit utawa nganti sikil kalkulator ndaftar suhu internal 165 derajat F. (74 derajat C). Sauntara, nyawiji panas. Roti irisan bawang bombay ing panggangan sing digawe panas lan sijine sikil turki ing ndhuwur irisan bawang. Sikat karo madu lan sprinkle karo steak seasoning.
Panggang sajrone panas kanggo kira-kira 15 menit nonton kanthi ati-ati supaya ora kobong. Nguripake yen perlu. Kulit kudu coklat lan sikil crispy kudu tekan suhu internal antara 165-175 derajat F nalika rampung. Sawise masak, dibungkus saka grill lan ngawula.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 3786 |
| Lemak total | 145 g |
| Saturated Fat | 37 g |
| Lemak ora jenuh | 47 g |
| Kolesterol | 1,809 mg |
| Sodium | 3,526 mg |
| Karbohidrat | 44 g |
| Serat Pemakanan | 4 g |
| Protein | 546 g |