Domba Irlandia Gaya Smoked with Smoked Potato is a convenient dish since you can cook everything in the smoker . Cukup ngemot kabeh lan supaya pindhah sakitar 3 jam.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- Kanggo Sang Cempe:
- 1 sikil domba (boneless)
- 3 sendok teh (45 mL) rosemary seger
- 4 cengkeh bawang putih (minced)
- 2 sendok teh (30 ml) ireng ireng
- 2 tbsp (30 mL) uyah halus
- Kanggo kentang:
- 15 medium kentang
- 1 tuwung (240 mL) bawang diced
- 1 tuwung (240 mL) lada mrico (dideleh lan diced)
- 2 cloves papak (minced)
- 1 sendok teh (15 ml) uyah
- 1 sendok teh (15 ml) mrico ireng
Cara Nggawe
- Siapake campuran kanggo domba ing mangkuk cilik.
- Kupu-kupu kuping lan nyelehake setengah bahan ing njero lan ngobati bahan sing isih ana ing permukaan lambe. Nutupi sikil domba lan dasi nganggo twine pawon kanggo ngamanake.
- Selehake domba ing rak ndhuwur perokok. Ngidini kanggo ngobong watara 4 jam ing 225 F / 110 C.
- Setunggal jam sasampunipun domba punika wonten ing perokok, nyelehake kentang, bawang, lan lada mrico ing pan sing kuat. Sprinkle karo papak bawang putih, uyah, lan mrica ireng. Posisi pan karo kentang ing sangisoring lambe. Nyana drippings saka domba kanggo kontak karo kentang. Allow kentang kanggo kumelun kanggo 2 kanggo 2/12 jam. Dadi manawa kanggo nggarap sok-sok.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 204 |
| Lemak total | 7 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Lemak ora jenuh | 3 g |
| Kolesterol | 32 mg |
| Sodium | 2,655 mg |
| Karbohidrat | 24 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 12 g |