Iki soufflé keju tradisional yaiku cahya, udhara, lan gurih - kabeh kudu dadi keju souffle! Resep gampang iki bisa dicepetake ing 15 menit kanggo asil sing ora cetha. Gruyere lan Comte keju bisa dipigunakaké bebarengan ing bistro klasik.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 sendok makan ditambah 2 sendok makan mentega, lembut
- 1/4 cangkir saos pipis keju Parmesan
- 1/3 tuwung glepung kabeh-tujuan
- 1 1/2 cangkir susu
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 sendok teh mrico ireng lemah
- Cepet 1/8 sendok teh grated nutmeg
- 6 endhog gedhe, dipisahake
- 8 ons grated keju Comte utawa Gruyere
- 1/2 krim sendok saka karang
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 400. Sikat ing jero sajian soufflé gedhe kanthi 2 sendok mentega sing diencerake. Gesangake Parmesan menyang endhog buttered lan alon-alon goyangake sajian kanggo nyebarake keju kanthi rata.
- Ing saucepan gedhe disetel liwat panas medium, nyawiji 4 tablespoons saka butter. Whisk glepung menyang butter sing ilang, lan cook, aduk terus, kanggo 1 menit. Slowly nglakoake susu menyang campuran butter, lan cook, aduk terus, nganti thickens.
- Mbusak susu saka panas lan aduk ing uyah, mrico, pala, yolks endhog, lan keju. Ing mangkuk garing sing resik, ngalahake wong edan endhog lan krim tartar nganti endhog putih bentuke kaku. Nyedhot spoons sawetara putih endhog menyang dicampur keju lan alon-alon melu putih endhog isih menyang adonan soufflé.
- Tuangake adonan menyang sajian soufflé sing disiapake lan panggang nganti 25 nganti 30 menit, utawa nganti soufflé diombe lan coklat keemasan sing jero. Sijine keju soufflé langsung.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 303 |
| Lemak total | 22 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Lemak ora jenuh | 7 g |
| Kolesterol | 166 mg |
| Sodium | 492 mg |
| Karbohidrat | 11 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 16 g |