Resep iki kanggo mrico campur manis sing diiseni keju sing diisi karo keju herbed lan ndadekake hidangan utamané utawa péso pinggiran sing enak. Éropah Wétan sajrone papan seneng mrico kabeh jinis. Saka peppers pisang kanggo paprika lilin Hungaria kanggo paprika manis, dituduhake ing saben pawon. Lada mrico akeh katon ing piring, nanging lada ijo bakal dilakoni. Lan, yen sampeyan ngurus zip, gunakake mrico panas. Wong-wong mau bisa uga ditepungi minangka saos tomat ing Kroasia.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 mrica lonceng gedhé (manis, dideleh, dibungkus lan tops ditrapake)
- 1 kg keju (herbed)
- 1/2 cangkir keju (Parmesan utawa Romano, grated)
- 2 endhog gedhe (diantemi)
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/4 sendok teh mrico
- 1 liter minyak
Cara Nggawe
- Cathetan: Tuku keju herbal bisa dadi larang regane larang, dadi alternatif kanggo nggawe dhewe nggunakake panganan iki.
- Oleshe panas nganti 350 derajat. Ing mangkuk mangkok, nyampur karo keju, Keju Parmesan, endhog, uyah, lan mrico nganti cahya lan alus.
- Garis pan baking paper karo foil lan jas ireng karo semprotan masak. Isi lada lan ngganti tutup undhang. Panggonan ing manggang baking siap, sikat entheng karo lenga lan panggang 45 menit utawa nganti mrico wis lembut lan keju wis ditambahi lan emas. Iki mrico reheat apik lan bisa beku sawise baking lan cooling.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 347 |
| Lemak total | 11 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 242 mg |
| Sodium | 186 mg |
| Karbohidrat | 39 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 22 g |