Herbes de Provence minangka campuran herbal klasik nggunakake tanduran seger utawa garing. Banget populer ing Mediterania Kidul Prancis, digunakake kanggo mangsa kabeh, saka sup kanggo pitik panggang. Versi tradisional iki nggunakake lavender. Senadyan purists bakal argue marang ora khusus saka ramuan, siji pancen bisa ngilangi saka resep iki lan isih duwe ramuan ramuan Provencal sing éca lan asli.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 tablespoons plus 11/2 teaspoons oregano pepe
- 2 tablespoons plus 1 1/2 sendok teh pepe thyme
- 2 sendok teh garing
- 2 séndok pepe, lendhas ulig (opsional)
- 1 sendok teh daging garing bubuk
- 1 sendok teh sage pepe
- 1 sendok teh pepe, ulig rosemary
Cara Nggawe
Ngadet herbal bebarengan lan nyimpen ing wadhuk kedadeyan ing panggonan sing asri lan peteng.
Resep Herbes de Provence ndadekake 10 tabung utawa kurang saka 2/3 cangkir campuran campuran Provencal.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 6 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 0 g |