Bubur butter tanpa gluten digawe karo glepung kentang, buttermilk lan sentuhan margarine. Sawetara panaliti wis nyaranake nggawe iki kanthi baking bubuk tinimbang baking soda kanggo biskuit bebas gluten.
Resep panganan saka Ener-G Foods.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1/2 glepung glepung
- 1 tablespoon tepung kentang
- 2 sendok teh gula
- 1/8 sendok teh uyah
- 1/2 sendok teh baking soda
- 1/3 cangkir buttermilk
- 1 sendok teh margarine, ilang
Cara Nggawe
- Preheat oven nganti 400 F.
- Ngombe bebarengan glepung beras, glepung kentang, gula, uyah lan soda manggang. Tambah buttermilk lan margarine lan campuran nganti campuran.
- Sebagean pipis adonan karo tangan lan tutupake ing sheet cookie. Panggang kanggo 10 nganti 12 menit.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 69 |
| Lemak total | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 1 mg |
| Sodium | 185 mg |
| Karbohidrat | 12 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |