Dips berlapis yaiku sawetara appetizers sing paling cepet lan paling sedhep. Gunakake imajinasi lan lapisan bahan favorit kanggo nggawe khusus sampeyan. Resep mengoceh iki kanggo pizza dipanggang diarani krim lan pedhes lan sugih.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 8 oz. sing empuk keju alus karo bawang putih
- 1/2 cup sauce pizza
- 1 mrico lada mrico, dicincang
- 1/2 cangkir irisan mriconi
- 1 tbsp keju mozzarella shredded
- 1 tbsp keju cheddar shredded
- 1/4 cup grated keju Parmesan
Cara Nggawe
1. Preheat oven nganti 350 derajat.
2. Bahan-bahan lapisan supaya diwenehi ing piring pawon ovenproof; nyelehake pepperoni kanggo ngetokake ing ndhuwur keju.
3. Panggang ing 375 derajat kanggo 10-15 menit nganti daptar acara wis panas lan bubbling lan keju dilebur.
4. Nedhaake krupuk, roti, wortel, teken celery, utawa irisan roti seger.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 366 |
| Lemak total | 31 g |
| Saturated Fat | 18 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 91 mg |
| Sodium | 622 mg |
| Karbohidrat | 7 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 16 g |