Ana akeh cara kanggo njupuk martini sing nduweni tampilan getih lan akeh sing njupuk jeneng "martini getih" ing sawetara wangun kanggo Halloween .
Biasane, "getih" disumbang dening jus peteng, ing kasus Blood-tini , jus acai ora trick, lan ing Darah Martini iki kombinasi jus anggur lan sirup BlackBerry. Woh-wohan loro iki digabungake karo liqueur jahe - favorit liyane kanggo koktail tiba - lan vodka jeuk gedhe dening Ketel Salah. Nalika ngombe bisa katon kaya kaca getih, campuran kasebut cukup enak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 1/2 ons
- Ketel Salah Citroen Vodka
- 1 ons jahe liqueur
- 1 ons jus anggur peteng
- 1/2 ons sirup blackberry
- Garnish: blackberries lan raspberries
Cara Nggawe
- Pupuk ure dadi shaker koktail kebak es.
- Guncang kuat lan ketegangan dadi kaca koktail sing digodhog .
- Garnish nganggo rong blackberries utawa raspberries.
Recipe courtesy: Ketel One Vodka
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 181 |
| Lemak total | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 0 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 14 mg |
| Karbohidrat | 20 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 1 g |