Resep Gobis Cokrolovakia iki - dusene zeli - gampang kanggo nyiyapake, nanging butuh waktu kira-kira 1 jam kanggo dijaga kanthi bener. Sanadyan, úa kurang lan prasaja lan sajian panganan bisa dadi iringan apik kanggo akeh kurban daging. Resep iki minangka calon apik kanggo kompor sing alon.
SOLUSI: Gunakake kol kubis sing wis diolah.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 sendok makan daging babi (utawa butter utawa lenga zaitun)
- 1 bawang bombay gedhe (sacoro apik disigar)
- 4 irisan daging babi (1/4 inci)
- 3 kg kubis (1 sirah, putih utawa ijo, cored lan shredded)
- 1 sendok teh caraway wiji (utawa luwih kanggo rasa)
- 1/4 cangkir cuka putih
- 1 tuwung banyu
- 1 sendok teh uyah (utawa luwih kanggo rasa)
- 1 sendok teh gula (utawa luwih kanggo rasa)
- Mrica ireng kanggo rasa (lemah anyar)
Cara Nggawe
- Ing wajan gedhe utawa pawon Walanda , panas lemak lemak lan tumis bawang 8-10 menit utawa nganti entheng colored. Ngaduk ing daging babi lan cook bab 5 menit utawa nganti entheng browned. Nambahake kubis lan wiji caraway, nyampur uga.
- Tutup lan cook 5 menit liwat medium panas. Tambah cukà, banyu, uyah, gula lan mrica. Sijine godhok, nutupi tightly lan cook 45 menit nganti 1 jam liwat panas kurang, aduk sok-sok, nganti kol wis rampung kanggo dikarepake. Nambah banyu yen perlu.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 105 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Lemak ora jenuh | 2 g |
| Kolesterol | 3 mg |
| Sodium | 473 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 6 g |
| Protein | 4 g |