Nggabungake godhong bayam seger karo jamur tèh dimasak lan Cina, ndadekake sup pangonan panas sing dimanfaataké kanggo kesehatan. Kanggo nguripake sajian vegetarian, ganti kaldu pitik karo kaldu sayur.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 Jamur jamur Cina
- 3 jamur jamur gedhe
- 1 liter minyak bungkus kanggo nggoreng
- 1 sendok teh bawang putih sacoro apik
- 1/4 sendok teh tempe, utawa secukupnya
- 1 sendok teh beras anggur Cina utawa sherry garing
- 5 cangkir kaldu ayam
- 1 sendok teh kecap soy sauce
- 1/2 sendok teh gula granulated
- Mrica ireng, kanggo rasa
- 1 blok tahu tahu, sekitar 4 - 5 ons, lemes, potong cuwèran cilik
- 2 ons godhong bayam seger
- 1/2 sendok teh minyak wijen
Cara Nggawe
1. Rendhem jamur jamur China ing banyu panas kanggo nutupi nganti 20 nganti 30 menit, nganti lembut. Remet metu banyu sing luwih akeh. Cut saka batang lan discard. Cut kapisan menyang irisan tipis. Ngilam jamur seger kanthi kain lembab lan irisan tipis.
2. Lenga panas ing wajan preheated liwat medium-dhuwur panas. Nambah bawang putih lan tempeh chili. Nglakoake nganti sawetara detik, nganti aroma, lan nambah jamur. Garing jamur ing jam 2 menit, aduk ing anggur beras utawa sherry garing.
3. Tambah duduh kaldu pitik, kecap asin , gula, lan mrica. Bubar nggodhok. Nambah godhong tahu lan bayem. Bali menyang godhok. Cook nganti godhong bayem nguripake ijo sing cerah (2 nganti 3 menit). Buang saka panas lan aduk ing lenga wijen.
Liyane
File Resep Masakan Cina Utama
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 82 |
| Lemak total | 3 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 793 mg |
| Karbohidrat | 9 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 8 g |