Grilling domba chops minangka cara nggawe sethithik potongan katresnan. Resik lan tender, manawa iki wis dibumbui lan digoreng tengen, padha katon Fantastic. Marinade kanggo daging babi domba iki ngombe cuka balsamic karo Mustard Dijon lan dosis herbal sing apik kanggo nggawe profil rasa sing nambah lambe, nanging isih ngidini supaya rasa alami bisa katon.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 12
- daging sapi
- 1/2 tuwung lenga zaitun
- 1/4 cangkir cuka balsamic
- 2 cloves papak, minced
- 1 tablespoon
- seger rosemary , disigar
- 1 sendok madu madu
- 2 teaspoons Dijon mustard
- 1 sendok teh oregano pepe
Cara Nggawe
1. Selehake cangkir domba ing cangkir baking cethek utawa tas plastik sing resealable. Gabung minyak zaitun, cuka balsamic, bawang putih, rosemary, madu, mustard, oregano, uyah, lan mrica. Nyampur uga lan pour liwat lamb chops. Gendheng kanthi alon. Nutup tas utawa segel lan refrigerate nganti 1 nganti 2 jam.
2. Preheat panggangan kanggo panas dhuwur. Copot chops lan letakake ing grate grates. Buang marinade. Panggang, wedhus, potong 4 nganti 5 menit saben sisih nganti masak nganti golek sing dikarepake.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 2602 |
| Lemak total | 185 g |
| Saturated Fat | 72 g |
| Lemak ora jenuh | 85 g |
| Kolesterol | 773 mg |
| Sodium | 668 mg |
| Karbohidrat | 17 g |
| Serat Pemakanan | 1 g |
| Protein | 205 g |