Kanthi kabeh roso saka Udang Scampi, nanging luwih larang, resep masakan utama iki migunakake dodo tanpa kulit sing tanpa kulit. Aku njabat karo Pesto Rice kanggo kombinasi apik.
Scampi sacara tradisional digawe saka udak seger sing gedhé, dimasak ing mentega, bawang putih, lan jus lemon. Sayuran sing paling larang lan paling apik digawe nganggo udhara sing seger banget. Nanging kanggo wong-wong sing ora manggon ing pinggir samudra utawa sing ora duwe anggaran kanggo tuku udhara gedhe seger, nggunakake cara sing padha kanggo masak dodol ayam yaiku alternatif sing apik.
Nambani resep iki apik karo beras sing diisi panas utawa pasta kanggo ngombe saus sing enak. Kabeh sing perlu kanggo ngawula yaiku roti panggang utawa keju roti panggang, salad ijo sing dicampur karo jamur irisan lan kacang polong, lan gelas anggur putih.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 payung susu tanpa boneless, tanpa kulit
- Uyah 1/2 sendok teh
- 1/8 sendok teh mrico putih
- 1/3 cup butter
- 1 bawang, disigar
- 4 cloves papak, minced
- 2 sendok teh jus lemon
- 1/2 sendok teh lemon
- 2 tablespoons disigar parsley seger utawa basil
Cara Nggawe
Tabrakan pitik karo uyah lan mrico lan potong glepung; disisihaké.
Ing wajan gedhe, nyawijiake mentega kanthi panas sing kurang. Tambah bawang lan papak; cook nganti tender, kira-kira 5 nganti 7 menit, seneng banget.
Nambahake potong ayam kanggo wajan lan nambah panas nganti medium. Masak lan aduk nganti pitik wis masak nganti 165 ° F, kira-kira 4 nganti 6 menit.
Goseni jus lemon, lemon, lan parsley lan sajrone nikmati panas karo beras sing panas utawa pilaf beras.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1398 |
| Lemak total | 86 g |
| Saturated Fat | 29 g |
| Lemak ora jenuh | 32 g |
| Kolesterol | 459 mg |
| Sodium | 408 mg |
| Karbohidrat | 16 g |
| Serat Pemakanan | 2 g |
| Protein | 134 g |