Asam feta salty, tangy campuran campuran karo lada lan lenga zaitun. Ora ana wonder salad Yunani kuwi sajian sing populer!
Versi salad Yunani klasik iki disedhiyakake ing ranjang sing disemprotake romaine lettuce. Gunakake apel godhong abang utawa ijo manawa sampeyan seneng.
Related
Salad Dasar Salebah Kanthi Croutons lan Dressing Homemade
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 medium timun
- 1 tomat gedhe
- 3 radishes
- 1 bawang bombay, kuning utawa abang
- 1/2 lonceng mrico
- 3/4 gelas keju keju feta
- 1/2 cangkir kabèh olives ireng ireng (
- Zaitun Kalamata sing tradisional)
- 4 sendok makan minyak zaitun tambahan
- 3 sendok teh jus lemon
- 1 cengkeh bawang putih, ditekan utawa sacoro apik ditabuh
- 1/2 sendok teh oregano godhong garing utawa kira-kira 1 1/2 sendok teh godhong oregano seger
- 1 kepala selada romaine, sakabeheng, garing, disigar
- uyah kosher lan mrico ireng anyar, kanggo rasa
Cara Nggawe
- Pilel timun yen kupas kental. Geser menyang sikil sing tipis. Cut gagang lan inti saka tomat lan chop. Thinly irisan radishes lan trikatuka. Irisan mrico lombok dadi suling.
- Digabungake timun lan tomat karo radishes lan bawang bombay. Tambah keju feta lan zaitun.
- Ing mangkuk cilik gabungke lenga zaitun, jus lemon, bawang putih, lan oregano. Guncang utawa adhep kanggo campuran.
- Nyedhot sayuran karo lenga lan campuran minyak zaitun.
- Salad individu salad utawa piring kanthi disigar lada lan ndhuwur nganggo campuran salad. Sprinkle entheng karo uyah kosher lan mrico ireng anyar.
3 nganti 4 Servings.
Tip lan Variasi
Ganti tomat sing dicithak gedhe kanthi kira-kira 1 tuwung saka tomat irisan irisan utawa tomat ceri.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 348 |
| Lemak total | 22 g |
| Saturated Fat | 6 g |
| Lemak ora jenuh | 13 g |
| Kolesterol | 25 mg |
| Sodium | 513 mg |
| Karbohidrat | 32 g |
| Serat Pemakanan | 8 g |
| Protein | 10 g |