Resep cobbler iki disedhiyakake ing forum kita. Isi sing digawe karo tempik seger, dijamin karo roti adonan pastry.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 2 cangkir gula
- 1/3 tuwung jagung
- 8 cangkir
- peaches seger (ngiris)
- 1/2 sendok teh almond extract utawa vanilla extract
- 1/4 cangkir melted butter
- Kanggo Pastry:
- 2 glepung glepung
- 2 sendok teh gula
- Jiwit uyah
- 1/2 cup shortening
- 4 sendok teh es banyu
- 1/3 cangkir melted butter
- 1/4 cup gula
Cara Nggawe
Butter a baking dish 9x13-inch. Preheat oven nganti 400 ° F (200 ° C / Gas 6).
Isi: Gabungan gula lan jagung; toss with peaches. Tambahake almond utawa vanilla lan mentega 1/4 cangkir; disisihaké.
Pastry: Gabungke glepung, gula, lan uyah ing mangkuk campuran. Motong cendhela menyang campuran glepung nganti dadi konsistensi cornmeal. Mboko sithik nambahake banyu es, aduk, nganti adonan nyekel wujude.
Muter metu ing papan sing digodhuh lan dipotong dadi potongan.
Tuang campuran peach ing wadhah manggang.
Kripik-kripik adhep-adhepan liwat pasta lan jajan kue sing apik banget kanthi sisa butter. Tabrakan karo gula lan panggang nganti 30 menit utawa nganti kerak dadi coklat.
Sampeyan uga bisa Kaya
Peach Bread Pudding
Peach Crisp
Peach Dumplings
Suzi's Peach Cobbler
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 594 |
| Lemak total | 28 g |
| Saturated Fat | 13 g |
| Lemak ora jenuh | 11 g |
| Kolesterol | 39 mg |
| Sodium | 217 mg |
| Karbohidrat | 87 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 3 g |