Brownies iki digawe karo coklat lan mentega, diisi coklat kripik lan kacang. Rasa bebas nganggo kripik coklat putih ing resep coklat iki.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 3/4 cangkir coklat, unsweetened
- 1/2 sendok teh baking soda
- 2/3 tuwung ilang butter, dibagi
- 1/2 cangkir nggodhok banyu
- 2 cangkir gula granulated
- 2 endhog, diantemi kanthi enteng
- 1 1/3 cangkir glepung kabeh-tujuan
- 1 sendok teh vanilla ekstrak
- 1/4 sendok teh uyah
- 1/2 cangkir walnut utawa cincang pecel sing coarsely chopped
- 2 cangkir (12 ons) coklat kripik semisweet
Cara Nggawe
- Kalorake oven nganti 350 F (180 C / Gas 4). Pelumas lan glepung pan baking 13x9x2-inch.
- Ing mangkuk gedhe, gabungke soda lan soda manggang; campuran ing 1/3 cangkir melted butter. Tambah banyu sing nggodhok; nglakoake nganti digabungake. Nglakoake gula, endhog lan telor 1/3 tuwung. Nglakoake glepung lan uyah.
- Kacang buncis lan keripik coklat dadi adonan. Spread adonan ing baking pan sing disiapake. Panggang kanggo 35 nganti 40 menit utawa nganti brownies tegese lan wiwit narik adoh saka pan.
- Kelangan sadurunge nglereni menyang kotak.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 268 |
| Lemak total | 14 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Lemak ora jenuh | 4 g |
| Kolesterol | 32 mg |
| Sodium | 131 mg |
| Karbohidrat | 33 g |
| Serat Pemakanan | 3 g |
| Protein | 3 g |