Ibu saya ndadekake guacamole sing paling apik kanthi nambah salsa nyimpen-tuku kanggo alpukat, nyampur karo uyah lan mrico, lan nambahake debu-dawa pixie gaib sing ora ana sing liya-aku bisa uga bisa niru. Mulane aku mandheg nyoba kanggo nggawe guac kaya dheweke lan teka karo guacamole sandi dhewe dibayangke karo chiles ijo panggang lan cilantro tinimbang tomat lan bawang. Iku apik karo kripik, taco, utawa cara liya sampeyan bisa nggunakake guacamole.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1
- jalapeno utawa chile ijo liyane (utawa kira-kira 1 Tablespoon kaleng chile ijo disigar)
- 3 avocados
- 1 bawang putih cengkeh (opsional)
- 1/2 cangkir daun cilantro (longgar)
- 1 Tabelpoons jus jeruk
- Dash uyah seger sing apik
Cara Nggawe
- Chile manggang kanthi nyedhot langsung ing senter ing kompor gas utawa ing broiler. Supaya njagong 5 utawa 10 menit, narik kulit sing ditibani, mbungkus endhog lan wiji lan mince.
- Sauntara kuwi, pit avocados, nyilikake daging, lan mash ing mangkuk medium. Tomat bawang putih lan irisan cilantro sacoro apik. Tambah kanggo alpukat karo jus jeruk lan chili minced. Nggawe. Tambah uyah lan mrico kanggo rasa.
- Mlayu langsung utawa nyimpen kanthi plastik kebungkus dipencet langsung menyang permukaan kanggo nyegah krim lan disejukake.
Ngomong apa beda? Coba salah sijine resep guacamole wae .
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 173 |
| Lemak total | 13 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 8 g |
| Kolesterol | 0 mg |
| Sodium | 31 mg |
| Karbohidrat | 15 g |
| Serat Pemakanan | 7 g |
| Protein | 4 g |