Cheddar Keju Resipi Sauce
Sosis keju cheddar yaiku saos keju klasik kanggo sayuran sing digawé kanthi nambahake saus Béchamel standar nganggo keju cheddar, mustard, lan saus Worcestershire.
Iku iringan apik kanggo sayuran, pasta utawa iwak.
Oh, lan apa aku sebut nachos? Utawa anjing asu? Utawa macaroni? Maksudku, saestu, iki saos cheddar. Apa ana sing ora bisa dilakoni?
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 1 liter
- Sosis Béchamel
- Setengah tuwung grated keju cheddar
- ¼ sendok teh bubuk sawi
- 1½ sendok teh saus Worcestershire
- ¼ cup susu kabeh, panas
Cara Nggawe
- Ing saucepan abot, panasake Béchamel menyang simmer.
- Tambah keju cheddar lan bubuk sawi lan aduk nganti keju wis ilang. Ngadet ing saus Worcestershire.
- Dibusak saka panas lan nyetel konsistensi karo susu panas yen perlu. Mlayu langsung.
Nggawe 2 cangkir saos cheddar.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 75 |
| Lemak total | 4 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Lemak ora jenuh | 1 g |
| Kolesterol | 13 mg |
| Sodium | 362 mg |
| Karbohidrat | 6 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 3 g |