Yen steak rib-eye sing paling disenengi, sampeyan bisa uga seneng ing panggangan karo uyah cilik lan mrico ireng. Nanging, campuran rempah-rempah iki nambah rasa sing jero, sing nggawe steak cepet lan gampang dianggo. Sajangan karo sayuran panggangan sing disenengi kanggo pangan sing enak.
Apa Sampeyan Bakal Perlu
- 4 steak rusuk , kurang luwih 1 inci
- 2 1/2 sendok teh (12.5 ml) bubuk bawang
- 2 teaspoons (10 ml)
- bubuk cabe
- 2 1/2 sendok teh (12.5 ml) uyah segara
- 1 sendok teh (5 ml) wêdakakêna bawang
- 1/2 sendok teh (2,5 mL) paprika manis
- 1/2 sendok teh (2,5 mL) ireng mrico lemah
Cara Nggawe
1. Gabungke bahan samubarang ing mangkuk cilik. Sijine steak ing suhu kamar sadurunge manggang.
2. Preheat grill kanggo panas dhuwur. Gunakake campuran rempah kanggo loro steak. Panggonan steak ing panggangan lan masak kanggo 7 nganti 10 menit, ngowahi sapisan.
3. Sawise steak wis nyedhaki doneness sing dikepengake, copot saka panas lan ngaso nganti paling sethithik 5 menit sadurunge ditambani.
| Pedoman Nutrisi (saben porsi) | |
|---|---|
| Kalori | 1086 |
| Lemak total | 63 g |
| Saturated Fat | 24 g |
| Lemak ora jenuh | 28 g |
| Kolesterol | 399 mg |
| Sodium | 1,732 mg |
| Karbohidrat | 1 g |
| Serat Pemakanan | 0 g |
| Protein | 123 g |